Promocja -50% za polecenie klienta! Poleć nasze usługi z zyskaj zniżkę już teraz.

PROFEUM

 

 

Biuro księgowe Rzeszów – Profeum

Cenimy czas i pieniądze naszych Klientów. Profesjonalnie dbamy o każdego z nich, oferując usługi z zakresu usług rachunkowych, księgowości, płaci i kadr w Rzeszowie i okolicach. Zarówno dla naszych stałych, jak i przyszłych Klientów wprowadziliśmy szereg promocyjnych pakietów usług.

Na start! Otwórz firmę z naszym Biurem Rachunkowym Profeum.
W pierwszym miesiącu obowiązywania umowy zyskasz 50% RABATU na usługi księgowe!

Masz świetny pomysł na własny biznes, ale nie do końca pewnie czujesz się w zagmatwanym świecie przepisów finansowych? Cenisz swój czas i nie chcesz spędzać go w urzędach, a kontakt z urzędnikami chciałbyś ograniczyć do koniecznego minimum? Chcesz skupić się na rozwoju własnej firmy, a nie ślęczeć nad dokumentami finansowymi, wypełniać deklaracje i śledzić zmieniające się przepisy?

Pozwól, że zajmiemy się tym! My to lubimy! Chociaż założenie własnej firmy i związane z tym formalności wydawać się mogą proste, na świeżego przedsiębiorcę czeka sporo legislacyjnych pułapek. Pomożemy ich uniknąć! Profesjonalnie doradzimy korzystne rozwiązania dopasowane do profilu Twojej działalności. Podpowiemy wybór formy prowadzenia działalności i najkorzystniejszy sposób jej opodatkowania.

Znamy wszystkie aktualnie obowiązujące preferencyjne warunki prowadzenia działalności i możliwości uzyskania dofinansowań do nich. Załatwimy wszelkie formalności związane z złożeniem firmy, jej rejestracją w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie.

 

Na zmianę! Zmień stare biuro rachunkowe na Profeum i zyskaj przez pierwsze 2 miesiące obowiązywania umowy 25% RABATU na usługi księgowe!

Szukasz nowego biura rachunkowego, bo poprzednie nie spełnia Twoich rosnących oczekiwań? Właśnie przeniosłeś swoją firmę do Rzeszowa i chcesz mieć księgowość zawsze pod ręką? Zapraszamy do nas! Nasze biuro księgowe Rzeszów – Profeum oferuje usługi na najwyższym poziomie z zakres rachunkowości, płac i kadr w najkorzystniejszych cenach!
Dla przedsiębiorców prowadzących już swoją działalność, chcących skorzystać z naszych usług oferujemy 25% rabatu na usługi księgowe przez pierwsze 2 miesiące obowiązywania umowy.

 

ksiegowa