Ceny usług ustalane są indywidualnie. Wysokość opłat jest ustalana od zakresu świadczonych usługi, ilości dokumentów księgowych w miesiącu, ilości zatrudnionych osób oraz rodzaju wykonywanej działalności.

ORIENTACYJNE KWOTY

  • Księgi Handlowe już od 400 zł netto/mc.
  • KPiR już od 120 zł netto/mc.
  • Ryczałt już od 120 zł netto/mc.
  • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych od każdego pracownika 30 zł netto/mc.
  • Sprawozdania GUS 50-100 zł netto/sztuka.

Cennik Biura Rachunkowego

Oferujemy kompleksowe usługi przeznaczone dla różnych podmiotów gospodarczych między innymi w zakresie księgowości jak też administrowania kadrami oraz płacami. Nasze biuro rachunkowe w Rzeszowie oferuje atrakcyjny cennik tego typu usług, w związku z czym nie tylko możemy zapewnić wysoką jakość, ale również i przystępne ceny. Obsługujemy przy tym nie tylko spółki prawa handlowego, ale też spółki cywilne oraz wszelkiego typu jednoosobowe działalności gospodarcze.

Stowarzyszenia i fundacje również nie stanowią dla nas problemu, choć wiemy, że wymagają one bardzo specyficznej i specjalistycznej wiedzy. Nasze biuro rachunkowe w Rzeszowie zatrudnia tylko wykwalifikowane osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie, a przy tym dbamy o to, aby cennik był dla Państwa przystępny. Pragniemy przy tym dopasować oferowane przez nas usługi do Państwa potrzeb. Wiemy, że wciąż się one zmieniają, ale cechuje nas elastyczność i potrafimy spełnić nawet największe wymagania.

biuro rachunkowe rzeszów
biuro rachunkowe rzeszów

Księgowość – wysoka jakość i atrakcyjne ceny

Oferowane przez nas usługi są szczególnie atrakcyjne dla wszelkich firm, którym zależy na wysokiej jakości obsługi rachunkowej. Biuro rachunkowe Profeum oferuje bowiem nie tylko atrakcyjny cennik, ale zapewnia także fachowe prowadzenie całej dokumentacji, co powinno znacznie usprawnić funkcjonowanie Państwa firmy. Zapewniamy między innymi merytoryczny profesjonalizm, a także dokładność i terminowość. To wszystko sprawia, iż nasze usługi chętnie wybierane są przez klientów, którzy zawsze są usatysfakcjonowani.

Jeśli potrzebne jest więc Państwu dobre biuro rachunkowe z Rzeszowa, a przy tym istotny jest dla Państwa atrakcyjny cennik, to zachęcamy do kontaktu z nami. Tym, co nas przede wszystkim wyróżnia, to ogromne doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Dbamy o wysoką jakość usług i dlatego też zatrudniamy personel o najwyższych kwalifikacjach. Poza tym staramy się oferować usługi w oparciu o nowoczesne technologie, co znacznie usprawnia naszą pracę. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszej oferty.